Panasonic ERJ-14BQJR43U
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor 1210 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14BQJR43U
数据表和文档
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-10-03
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 0.43ohm, 0.3767V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
PanasonicERJ-14RQJR47U
Resistor Thick Film 1210 0.47 Ohm 5% 0.25W (1/4W) ±200ppm/C Molded Surface Mount Automotive Embossed
PanasonicERJ-14RQJR39U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 0.39ohm, 0.3122V, 5% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
KOA SpeerSR732ETTDR47J
Res Thick Film 1210 0.47 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-14BQFR43U
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor 1210 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14BQFR43U
Yageo GroupRL1210JR-070R47L
Res Thick Film 1210 0.47 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±300ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.43ohm, 0.4637V, 5% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Panasonic ERJ14BQJR43U - Current Sensing Chip Resistors
RES, 0R43, 0.5W, 1210, THICK FILM;
Current Sensing Resistors Thick Film Type, 0.43½, 5%, 0.5W
Panasonic SCT
430m¦¸ ¡À5% 500mW ¡À200ppm/¡æ 1210 3.2mm*2.5mm*700¦Ìm