Panasonic ERJ-14BQFR43U
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor 1210 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14BQFR43U
数据表和文档
Panasonic
Datasheet4 页9 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+19.51%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERJ14BQFR39U
Res Thick Film 1210 0.39 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14RQFR47U
Res Thick Film 1210 0.47 Ohm 1% 0.25W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 0.39 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 0.47 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R39L
Res Thick Film 1210 0.39 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±300ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 0.47 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Paper T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.43ohm, 0.4637V, 1% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1210