KOA Speer SR732ETTDR390F
Res Thick Film 1210 0.39 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.36%
SnapEDA
符号封装
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERJ14BQFR39U
Res Thick Film 1210 0.39 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 0.36 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R39L
Res Thick Film 1210 0.39 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±300ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14BQFR36U
Res Thick Film 1210 0.36 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRL1210FR-070R36L
Res Thick Film 1210 0.36 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R4L
Res Thick Film 1210 0.4 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±300ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 0.39ohm, 0.5074V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
1210 1/2WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors .39 OHM 1%
Res, 0R39, 0.5W, Thick Film, 1210 Rohs Compliant: Yes |Koa SR732ETTDR390F
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR SR73 0.126Lx0.102W 3.20mmx2.60mm 0.5W 1/2W 390mOhm ±100ppm/C