KOA Speer SR732ETTDR470F
Res Thick Film 1210 0.47 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.91%
相关零件
Res Thick Film 1210 0.499 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ14BQFR47U
Res Thick Film 1210 0.47 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14BQFR43U
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor 1210 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14BQFR43U
Yageo GroupRL1210FR-070R5L
Res Thick Film 1210 0.5 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±300ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R51L
500mW Thick Film Resistors ±200ppm/℃ ±1% 510mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1210 0.51 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 0.47ohm, 0.557V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Res, 0R47, 0.5W, Thick Film, 1210 Rohs Compliant: Yes |Koa SR732ETTDR470F
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR SR73 0.126Lx0.102W 3.20mmx2.60mm 0.5W 1/2W 470mOhm ±100ppm/C