Panasonic EEE-HA1V221UP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 35V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页10 年前
Newark
Verical
Farnell
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.83%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
备用零件
Price @ 1000
Stock
12,751
Authorized Distributors
6
Capacitance
220 µF
220 µF
220 µF
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
35 V
35 V
35 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
Life (Hours)
1000 hours
1000 hours
Ripple Current
170 mA
170 mA
170 mA
Height - Seated (Max)
10.2108 mm
10.2108 mm
10.2108 mm
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEEE-HAV221UAP
PanasonicEEEHA1E221UP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 25V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm