Panasonic EEEHA1E221UP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 25V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
NRND
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页10 年前
Datasheet4 页14 年前
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Panasonic SCT
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2004-07-05
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEEE-HAE221UAP
Cap Aluminum 220uF 25V 20% (8 X 10.2mm) SMD 160mA 1000h 105°C T/R