Panasonic ECQ-V1H684JL3
Cap Film 0.68uF 50V PET 5% (7.3 X 6.5 X 10mm) Radial 5mm 105°C Ammo Pack
数据表和文档
IHS
Newark
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
相关零件
PanasonicECQ-V1J684JM
Cap Film 0.68uF 63V PET 5% (10.2 X 5.5 X 10mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Yageo GroupR82DC3680AA60J
Cap Film 0.68uF 63V PET 5%( 7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.68uF 63V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.68uF 63V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.68uF 63V PET 5% (7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Yageo GroupR82DC3680DQ60J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68Uf, Through Hole Mount
描述
Film Capacitor, Plastic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount, 2926
Capacitor;Polyester Metallized;Cap 0.68 uF;Tol 5%;Vol-Rtg 50 VDC;Radial;CRMP;T&A
Panasonic ECQV1H684JL3 - Film Capacitors (Electronic Equipment Use)
Film Chip Capacitor, 250V, 0.082µF, -40 to +105 ¡C, RoHS
Panasonic SCT
CAPACITOR POLYESTER FILM, 0.68UF, 50VDC, 5%, RADIAL
CAPACITOR POLY FILM, 0.68UF, 50VDC, ±5%,; CAPACITOR POLY FILM, 0.68UF, 50VDC, ±5%, RAD; Capacitance:0.68µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Dielectric Type:Polyester (PET); Voltage Rating:50VDC; Capacitor Case Style:(Not Available); Capacitor Terminals:Radial Leaded