Panasonic ECQ-V1H104JL5
Cap Film 0.1uF 50V PET 5% (7.3 X 4 X 5mm) Radial 5mm 105°C T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页17 年前
element14 APAC
Future Electronics
Master Electronics
Electro Sonic
备用零件
Price @ 1000
Stock
33,413
Authorized Distributors
2
Capacitance
100 nF
100 nF
Dielectric
PET
PET
Mount
PCB, Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
Termination
Height - Seated (Max)
5.9944 mm
5.9944 mm
Introduction Date2000-03-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
LTB Date2015-03-31
LTD Date2015-06-30
相关零件
Yageo GroupR82DC3100DQ50J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82DC3100AA50J
Cap Film 0.1uF 63V PET 5%( 7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Cap Film 0.1uF 63V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.1uF 63V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.1uF 63V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR82DC3100Z350J
描述
Film Capacitor, Plastic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
CAPACITOR, POLYESTER METALLIZED, CAP 0.1 UF, TOL 5%,VOL-RTG 50 VDC, RADIAL, STR, T&R
CAPACITOR POLYESTER FILM, 0.10UF, 50VDC, 5%, RADIAL