Panasonic ECE-A1EKS330I
Cap Aluminum 33uF 25V 20% (6.3 X 5mm) Radial 2.5mm 65mA 1000h 85°C Ammo Pack
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet9 页10 年前
Future Electronics
3 个月趋势:
-18.36%
Stock
18,184
Authorized Distributors
6
Capacitance
33 µF
33 µF
33 µF
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Ripple Current
65 mA
65 mA
65 mA
Height - Seated (Max)
5.0038 mm
5.0038 mm
5.0038 mm
相关零件
PanasonicECE-A1EKA330
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KA 25V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicECE-A1EKA330I
Cap Aluminum 33uF 25V 20% (6.3 X 7mm) Radial 2.5mm 65mA 1000 hr 85C Ammo Pack
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 33UF, 25V, 20%, RADIAL
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF
NichiconUMW1E330MDD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Through Hole Mount
33uF 25V ±20% 54mA@120Hz Plugin,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
描述
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KS 25V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Al Lytic Cap, Radial KS Series, 85C 25VDC,33uF,6.3x5 LS 2.5mm T&A Box ST
ECE KS Series 25 v 33 uf 85'c 6.3x5mm LS=2.5mm Tape/ammo Radial Electrolytic
33¦ÌF 25V ¡À20% 2.5mm 5m¦¸ 1000h@ 85¡ãC 65mA@ 120Hz 6.3mm*5mm*6mm