Nichicon UMT1E330MDD1TP
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
TME
相关零件
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 33UF, 25V, 20%, RADIAL
NichiconUMW1E330MDD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Through Hole Mount
PanasonicECE-A1EKS330B
Al Lytic Cap, Radial Ks Series, 85C Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECE-A1EKS330B
33uF 25V ±20% 54mA@120Hz Plugin,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PanasonicEEAGA1E330
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR GA 25V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
描述
48mA@120Hz 卤20% 2.5mm 25V 33uF Plugin,D6.3xL6mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL