onsemi NSI45060JDT4G
LED Driver, Adjustable Constant Current Regulator, 45 V, 60 - 100 mA
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet8 页14 年前
IHS
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-93.05%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 onsemi NSI45060JDT4G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
SOP
SSOP
Number of Pins
3
Number of Outputs
1
Min Input Voltage
Max Input Voltage
45 V
45 V
Max Output Current
100 mA
Output Voltage
Efficiency
Min Output Voltage
Max Output Voltage
7.5 V
Min Operating Temperature
-55 °C
-55 °C
Max Operating Temperature
175 °C
175 °C
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-08-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
NSI50350 Series 50 V 350 mA 11 W Constant Current Regulator & LED Driver -TO-252
LED Driver, Adjustable Constant Current Regulator, 50 V, 150 - 350 mA
LED Driver, Adjustable Constant Current Regulator, 45 V, 90 - 160 mA
45 V, 90 mA ±15% Adjustable Constant Current Regulator & LED Driver
45 V, 60 mA ±15% Adjustable Constant Current Regulator & LED Driver
描述
LED DRVR Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
100mA 45V DPAK-3 LED Drivers ROHS
CONSTANT-CURRENT LED DRIVER,45V,60MA
LED DRIVER, CONSTANT CURRENT, TO-252-3; Device Topology: Constant Current; No. of Outputs: 1Outputs; Output Current: 100mA; Output Voltage: -; Driver Case Style: TO-252; No. of Pins: 3Pins; Input Voltage Min: -; Input Voltage M