onsemi NSI45090DDT4G
45 V, 90 mA ±15% Adjustable Constant Current Regulator & LED Driver
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页16 年前
SHENGYU ELECTRONICS
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 onsemi NSI45090DDT4G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-02-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 day ago)
LTB Date2011-10-08
LTD Date2012-04-08
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 1 day ago)
相关零件
LED Driver, Adjustable Constant Current Regulator, 45 V, 90 - 160 mA
LED Driver, Adjustable Constant Current Regulator, 45 V, 60 - 100 mA
LED Driver, Adjustable Constant Current Regulator, 50 V, 150 - 350 mA
45 V, 60 mA ±15% Adjustable Constant Current Regulator & LED Driver
描述
LED DRVR 3Segment 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
IC LED DRIVER/REG CCR TP-FA
LED Driver, 1-Segment
LED DISPLAY DRIVER SSO3
IC CURRENT REGULATOR 15% DPAK