onsemi NCV662SQ28T1G
LDO Regulator, 100 mA, Ultra-Low Iq Vout: 2.8 V
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页21 年前
Farnell
onsemi
element14 APAC
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%