onsemi NCP716MT33TBG
60dB(100kHz) 4.2¦ÌA Fixed 80mA 1 3.3V 2.5V 3.3V 24V 560mV@ 80mA 10mV 4mV DFN , 2mm*2mm*800¦Ìm
Production
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Technical Drawing1 页4 年前
Master Electronics
Future Electronics
3 个月趋势:
-5.34%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 onsemi NCP716MT33TBG 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Ldo Regulator, 80 Ma, Ultra-Low Iq 2.5V, Wdfn6/ Reel Rohs Compliant: Yes |Onsemi NCP716MT25TBG
MC78LC00 Series 80 mA 3.3 V Fixed Output SMT LDO Micropower Regulator -TSOT-23-5
MC78LC00 Series 80 mA 3 V Fixed Output SMT LDO Micropower Regulator -TSOT-23-5
STMicroelectronicsST715M33R
ST715 Series 85 mA 3.3 V Fixed Output SMT LDO Linear Regulator - SOT-23-5
STMicroelectronicsST715C33R
ST715 Series 3.3 V 85 mA High Input Voltage LDO Linear Regulator - SOT323-5
Texas InstrumentsTPS76150DBVT
100-mA, 16-V, low-dropout voltage regulator with reverse current protection 5-SOT-23 -40 to 125
描述
Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Current Over Temperature Under Voltage Lockout (UVLO) ROHS3Compliant voltage regulator linear 350mV 2mm 80mA -40C~125C TJ
LDO, FIXED, 3.3V, 0.08A, WDFN-6; Output Type: Fixed; Input Voltage Min: 2.5V; Input Voltage Max: 24V; Fixed Output Voltage Nom.: 3.3V; Adjustable Output Voltage Min: -; Adjustable Output Voltage Max: -; Output Current: 80mA; Dr