onsemi FQI15P12TU
Trans MOSFET P-CH 120V 15A 3-Pin(3+Tab) I2PAK Rail
Obsolete
数据表
价格与库存
数据表和文档
Arrow Electronics
Datasheet9 页22 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Introduction Date2008-07-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Power Field-Effect Transistor, 32A I(D), 120V, 0.05ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET
onsemiFQI5P10TU
MOSFET P-CH 100V 4.5A I2PAK
onsemiFQI5N15TU
MOSFET N-CH 150V 5.4A I2PAK
InfineonIPI80CN10NG
Trans MOSFET N-CH 100V 13A 3-Pin(3+Tab) TO-262
Trans MOSFET N-CH 120V 56A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-262 Tube
100V, N-Ch, 15 mΩ max, Automotive MOSFET, I2PAK, OptiMOS™-T, PG-TO262-3-3, RoHS
描述
MOSFETs P-CH/120V/15A/QFET
MOSFET P-CH 120V 15A I2PAK