Infineon IPI80CN10NG
Trans MOSFET N-CH 100V 13A 3-Pin(3+Tab) TO-262
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页12 年前
iiiC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
MOSFET N-CH 80V 16.5A I2PAK
MOSFET N-CH 100V 7.3A I2PAK
100V, N-Ch, 15 mΩ max, Automotive MOSFET, I2PAK, OptiMOS™-T, PG-TO262-3-3, RoHS
Trans MOSFET N-CH 100V 70A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-262 Tube
Trans MOSFET N-CH 200V 14.5A 3-Pin(3+Tab) TO-262 Tube
InfineonIRFZ24NLPBF
55V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a TO-262 package
描述
Power Field-Effect Transistor, 13A I(D), 100V, 0.08ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-262AA, GREEN, PLASTIC, TO-262, I2PAK-3