NorComp 171-037-103L001
Conn D-Subminiature M 37 POS 2.77mm Solder Cup ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet2 页0 年前
Datasheet2 页5 年前
Future Electronics
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+23.50%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
AmphenolL717SDC37P
D Sub Connector, Standard, Plug, SD Series, 37 Contacts, DC, Solder Cup
Conn D-Sub PIN 37 POS 1.38mm Solder Pot ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
Amphenol Communications SolutionsL717SDC37PC309
Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position
Amphenol163X10049X
37 Pos Male Crimp Connector Rohs Compliant: Yes |Amphenol Conec 163X10049X
TE Connectivity205210-3
Conn D-Sub PIN 37 POS 1.37mmCrimp STCable Mount 37 Terminal 1 Port Box
描述
37 Position Dual Row Male Pin Free Hanging D-Sub Connector
D Sub Connector, Plug, 37Pos; Rango De Producto:Serie 171; Carcasa D Sub, Tamaño:Dc; Género:Macho; Núm. De Contactos:37; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero; Tipo De Terminación Del Contacto:Soldable |Norcomp 171-037-103L001