Nichicon UUJ1E222MNQ1MS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUJ 25V 2200muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Nichicon SCT
TME
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2005-09-15
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
LTB Date2023-07-31
相关零件
PanasonicEEE-FK1E222AM
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 25V 2200muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Cornell DubilierAFK228M25P44T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 25V 2200muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
KYOCERA AVXUCD1E222MNQ1MS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 25V 2200muF 卤20% 0.630Dia 16.00mm
United Chemi-ConEMVY250GDA222MLN0S
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20%( 16 X 21.5mm) SMD 1630mA 5000h 105C Automotive T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUG 25V 2200muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
PanasonicEEV-TG1E222M
Cap Aluminum 2200uF 25V 20% (18 X 16.5mm) SMD 0.075 Ohm 1300mA 2000h 125°C T/R
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, Surface Mount, 7575
Higher Capacitance Range Chip Type, 2200 μ F, 25 V, -55°C to 105°C, RoHS
Nichicon SCT
CAP ALUM ELECT 2200UF 25V RADIAL CAN SMD