Nichicon UUG1E222MNQ1MS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUG 25V 2200muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Nichicon SCT
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicEEV-TG1E222M
Cap Aluminum 2200uF 25V 20% (18 X 16.5mm) SMD 0.075 Ohm 1300mA 2000h 125°C T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SEV 25V 2200muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20% (18 X 16.5mm) SMD 1350mA 2000h 85C T/R
PanasonicEEVFK1E222M
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
United Chemi-ConEMVA100ARA222MKE0S
Cap Aluminum 2200uF 10V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 960mA 2000h 85°C T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCL 6.3V 2200muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, Surface Mount, 7575
Higher Capacitance Range Chip Type, 2200 μ F, 25 V, -40°C to 85°C, RoHS