KYOCERA AVX UPS1A681MPD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPS 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
10,312
Authorized Distributors
2
Capacitance
680 µF
680 µF
680 µF
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 mΩ
90 mΩ
Life (Hours)
2000 hours
3000 hours
Ripple Current
426 mA
755 mA
755 mA
Height - Seated (Max)
13.9954 mm
12.4968 mm
12.4968 mm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEUFC1A681L
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 10V 680muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Wurth Elektronik860010274013
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEUFM1A681
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FM 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitors-DIP DIP,D8xL11.5mm 680µF ±20% Ф8.00 x 11.50mm 10V 56mΩ 945mA 8000Hrs@105℃
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
680¦ÌF 10V ¡À20% 5mm 2000h@ 105¡ãC 426mA@ 120Hz,600mA@ 100kHz 10mm*14mm
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL TH