Nichicon UPW1A681MPD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页6 年前
Datasheet5 页11 年前
Future Electronics
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
+125%
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NichiconUPM1A681MPD6
Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (10 X 15mm) Radial 5mm 635mA 5000h 105C Bulk
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF
United Chemi-ConELXZ100ELL681MJC5S
Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 760mA 5000h 105°C Bulk
PanasonicEEUFM1A681
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FM 10V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEUFM1A681B
Panasonic EEUFM1A681B - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
描述
680uF 10V 卤20% 570mA@120Hz Plugin,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PW Series 680 uF 10 V 105°C Ø10 x 12.5mm LS=5mm Radial Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 680UF,
Aluminum Electrolytic Capacitor, 680Uf, 10V, 20%, Radial, Full Reel; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:680Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:10V; Diámetro:10Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Nichicon UPW1A681MPD1TD
CAPACITOR ALUM ELEC, 680UF, 10V, ± 20%,; CAPACITOR ALUM ELEC, 680UF, 10V, RADIAL; Capacitance:680µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:10V; ESR:0.17ohm; Life Time @ Temperature:1000 hours @ 105°C; Height:12.5mm; Diameter:10mm; Capacitor Terminals:Radial Leaded