KYOCERA AVX UPM1J821MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 63V 820muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Nichicon SCT
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.93%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
KYOCERA AVXUPM1K821MHD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Through Hole Mount
NichiconUPJ1K821MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 80V 820muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
KYOCERA AVXUPJ1J821MHD6
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConELXV800ELL821MM35S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF
PanasonicEEU-FC1H821L
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF
United Chemi-ConELXV500ELL821MK40S
Cap Aluminum Lytic 820uF 50V 20% (12.5 X 40mm) Radial 5mm 2120mA 5000h 105°C Bulk
描述
820¦ÌF 63V ¡À20% 7.5mm 5000h@ 105¡ãC 1.79A@ 120Hz,2.11A@ 10 kHz ,D18xL31.5mm 18mm*33.5mm
820uF 63V 32m惟 卤20% 1.79A@120Hz Plugin,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Capacitor,820Uf,63Vdc,20-% Tol,20+% Tol |Nichicon UPM1J821MHD6
Low Impedance, High Reliability Lead Type, 820 μ F, 63 V, RoHS
Nichicon SCT
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL TH