Nichicon UMT1H4R7MDD1TP
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4.7uF
数据表和文档
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
相关零件
PanasonicECE-A1VKS4R7I
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 35V 20% (4 X 5mm) Radial 2.5mm 22mA 1000h 85C Automotive Ammo
PanasonicECE-A1VKS4R7B
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 35V 20% (4 X 5mm) Radial 5mm 22mA 1000h 85C Ammo Pack
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4.7uF
NichiconUMW1H4R7MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UMW 50V 4.7muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicECEA1VKS4R7
Panasonic ECEA1VKS4R7 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
描述
Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL