Nichicon UMF1E4R7MDD
4.7uF 25V 卤20% 50mA@100kHz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页5 年前
Nichicon SCT
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Nichicon UMF1E4R7MDD 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
PanasonicECE-A1EKS4R7I
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KS 25V 4.7muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicECE-A1EKS4R7B
KS ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.157Dia 4.00mm ±20% 4.7muF 25V
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UKL 25V 4.7muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4.7uF
PanasonicECE-A1EKA4R7
KA Series 4.7 uF 25 V Ø4.7 mm LS=1.5 mm Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount
5mmL, Low Impedance Lead Type, 4.7 μ F, 25 V, RoHS