Nichicon UMT1E4R7MDD1TP
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4.7uF
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
LTB Date2021-09-15
相关零件
PanasonicECE-A1EKS4R7I
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KS 25V 4.7muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicECE-A1EKS4R7B
KS ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.157Dia 4.00mm ±20% 4.7muF 25V
PanasonicECE-A1EKA4R7
KA Series 4.7 uF 25 V Ø4.7 mm LS=1.5 mm Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
NichiconUMA1E4R7MDD
4.7uF 25V 卤20% 24mA@10kHz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UKL 25V 4.7muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
描述
4.7uF 25V 卤20% 19.5mA@10kHz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL