KYOCERA AVX UCD1H471MNQ1ZD
Cap Aluminum Lytic 470uF 50V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1610mA 5000h 105C Automotive Tray
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页8 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 5454
Cap Aluminum 470uF 50V 20% (18 X 17mm) SMD 1900mA 5000 hr 105°C T/R
Cap Aluminum 470uF 35V 20% (16 X 17mm) Aluminum Cylindrical Can 1690mA 5000 hr 105°C T/R
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 470muF 35V
UJ Series 470 uF 35 V 105°C Ø16 x 16.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
NIC ComponentsNACE471M4V6.3X8TR13F
Aluminum Electrolytic Capacitor, 470 uF, 4 V, ± 20%, 2000 hours @ 85°C, Radial Can - SMD
描述
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 6767