Nichicon UUG1V471MNL1MS
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 470muF 35V
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页16 年前
Datasheet2 页16 年前
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
UJ Series 470 uF 35 V 105°C Ø16 x 16.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Capacitor Aluminum 470uF 25VDC 20% 10 X 10.5mm SMD 0.57 Ohm 430mA 2000 hr T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, 470 uF, 16 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
NACZ Series 470 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20%( 12.5 X 13.5mm) SMD 360mA 5000h 105C T/R
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 5454
UG Series 470 uF 35 V 85°C Ø12.5 x 13.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Capacitor Alum Elect, 470Uf, 35V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:470Μf; Voltage(Dc):35V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:Uug Series; Msl:- Rohs Compliant: Yes |Nichicon UUG1V471MNL1MS