NIC Components NACE471M4V6.3X8TR13F
Aluminum Electrolytic Capacitor, 470 uF, 4 V, ± 20%, 2000 hours @ 85°C, Radial Can - SMD
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
Future Electronics
NIC Components
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Cap Aluminum 470uF 6.3V 20% (8 X 10.5mm) SMD 1.06 Ohm 300mA 2000 hr 85°C T/R
United Chemi-ConEMVA4R0ADA471MF80G
Cap Aluminum Lytic 470uF 4V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 150mA 2000h 85°C Cardboard T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, 470 uF, 16 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
NACZ Series 470 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 4V 470muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-1CA471UP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 16V 470muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
描述
NACE Series 470 uF 4 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Cap Aluminum Lytic 470uF 4V 20% (6.3 X 8mm) SMD 1.42 Ohm 150mA 2000h 85C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitors; General Purpose; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 2626