NIC Components NTP337M2.5TRB(45)F
Cap Tant Polymer 330uF 2.5VDC B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.045 Ohm 105C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
NIC Components
备用零件
Price @ 1000
Stock
3,420
Authorized Distributors
2
Capacitance
330 µF
330 µF
330 µF
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
1411
Voltage Rating (DC)
2.5 V
2.5 V
2.5 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
45 mΩ
35 mΩ
35 mΩ
Leakage Current
82.5 µA
82.5 µA
Dissipation Factor
8 %
8 %
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.045 Ohm 105C T/R
Panasonic2R5TPE330MAZB
Panasonic 2R5TPE330MAZB - Conductive Polymer Tantalum Solid Capacitors (POSCAP)
KYOCERA AVXTAJC337M006RNJ
Cap Tant Solid 330uF 6.3V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.5 Ohm 125C T/R
Cap Tant Solid 330uF 6.3V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 T/R
Panasonic2TPE330MFB
Conductive Polymer Tantalum Solid Capacitor, 330 µF, -55 to 105 ¡C
Panasonic2TPE330MAFB
TPE Series 1411 330 uF 2 V ±20% SMT Polymer Tantalum Solid Capacitor
描述
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 1411