Nexperia PESD15VU1UT,215
PESDxU1UT Series 20.3 V 1.5 pF Ultra Low Capacitance ESD Protection Diode-SOT-23
数据表和文档
Farnell
Datasheet14 页16 年前
IHS
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-88.85%
Introduction Date2009-09-04
相关零件
PESDxU1UT Series 12 V 1.5 pF ESD Protection TVS Diode - SOT-23
5A 40V 160W 17.6V Unidirectional 15V SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
40V 150W 17.6V 15V SOD-882D ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
onsemiSL15T1G
SL05T1 Series 18.5 V 300 W Surface Mount Low Capacitance TVS - SOT-23-3
onsemiSL12T1G
SL05T1 Series 24 V 300 W Uni-Directional Low Capacitance TVS Diode
TVS Diodes & ESD Suppressors; ESD9X12ST5G; ON SEMICONDUCTOR; 12 V; 23.7 V; 13.5 V; 13.5 V
描述
ESD Protection Device, 53 V, SOT-23, 3 Pins, 200 W, PESDxU1UT Series
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 15V V(RWM), Unidirectional, 2 Element, Silicon, TO-236AB
ESD Suppressor TVS 15V Automotive 3-Pin TO-236AB T/R
ESD protection diodes / TVS diodes; NEXPERIA; PESD15VU1UT, 215; 53 V; 5 A; 15 V; 17.1 V - 20.3 V
SOT-23 ESD Protection Devices ROHS
DIODE ESD PROTECTION 15V SOT23
UniDirect ESD protect diode,PESD15VU1UT
RS APAC
Transient Suppression Diode (TVS)
NOW NEXPERIA PESD15VU1UT - TRANS
DIODE, ESD PROTECTION; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:15V; Breakdown Voltage Range:17.1V to 20.3V; Clamping Voltage Vc Max:53V; Diode Configuration:Dual Common Anode; Peak Pulse Current Ippm:5A; Diode Case Style:SOT-23; No. of Pins:3;RoHS Compliant: Yes