Nexperia PESD15VS1UB,115
5A 40V 160W 17.6V Unidirectional 15V SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
数据表和文档
Newark
Datasheet16 页16 年前
IHS
Upverter
Nexperia
库存历史记录
3 个月趋势:
-95.17%
3D下载
EE Concierge
Introduction Date2009-09-03
相关零件
Trans Voltage Suppressor Diode, 150W, 12V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
PESDxU1UT Series 12 V 1.5 pF ESD Protection TVS Diode - SOT-23
5A@8/20us 150W 35V 14.7V Unidirectional 12V SOD-882 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
onsemiSL15T1G
SL05T1 Series 18.5 V 300 W Surface Mount Low Capacitance TVS - SOT-23-3
SOD-723 uESD 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 13.5V 5.4A 8/20mus 128W 30pF
onsemiSL12T1G
SL05T1 Series 24 V 300 W Uni-Directional Low Capacitance TVS Diode
描述
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 15V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, TO-236AB
ESD protection diodes / TVS diodes; NEXPERIA; PESD15VS1UB, 115; 40 V; 5 A; 15 V; 17.6 V - 18.4 V
PESD15VS1UB Series 32 pF Uni-Directional ESD Protection Diode - SC-79
ESD Suppressor TVS 30kV Automotive 2-Pin SOD-523 T/R
ESD Protection Device, 40 V, SOD-523, 2 Pins, 15 V, 70 pF, PESDxS1UB
ESD protection diode in SOD523 package
160 W UNIDIRECTIONAL SILICON TVS DIODE
ESD VRWM=15V Ipp=5A VBR=18V Ppp=160W Vc=40V SOD523
UniDirect ESD protect diode,PESD15VS1UB
DIODE ESD PROTECTION 15V SOD523
Nexperia ESD, 40V, , I-IGIA, 17.6V
ESD PROTECTION DEVICE, 18V, SOD-523;
DIODE, ESD PROTECTION; Clamping Voltage Vc Max:40V; Diode Case Style:SOD-523; No. of Pins:2; Breakdown Voltage Range:17.6V to 18.4V; Diode Configuration:Unidirectional; Peak Pulse Current Ippm:5A; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:15V ;RoHS Compliant: Yes