Murata XRCGB30M000F2P00R0
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 6pF 100Ohm 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Newark
Ciiva
Future Electronics
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.26%
符号封装
3D下载
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2014-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
ECS InternationalECS-300-10-36-JGN-TR
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 50Ohm 4-Pin Mini-CSMD
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Crystal 30MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 30MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 27MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin HC-49/US SMD T/R
描述
XRCGB Series 30 MHz ±20 ppm 6 pF -30°C to 85 °C Surface Mount Crystal - SMD-4
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
6pF ¡À20ppm ¡À20ppm 30MHz 100¦¸ 300¦ÌW 2mm*1.6mm*700¦Ìm
Oscillator, 30 MHz, 20 ppm, SMD, 2mm x 1.6mm, XRCGB
Crystals 30.0MHz 2016 4 term Initial Tol=+/-40ppm
30MHz 6pF ±20ppm ±20ppm SMD2016-4P Crystals ROHS
XTAL 30MHZ 20PPM 6PF 100 OHM 4-PIN SMD
XTAL, 30MHZ, 6PF, SMD, 2MM X 1.6MM;