Abracon ABLS-32.000MHZ-B2-T
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页18 年前
Datasheet2 页18 年前
Farnell
Newark
Electro Sonic
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
-67.64%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CTS Components445C25D30M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
Crystal 32MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
描述
Crystal, Standard, 32 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABLS
ABLS Series 32 MHz ±20 ppm 18 pF -20 to +70 °C Surface Mount Low Profile Crystal
Crystal; Frequency:32MHz; Frequency Tole; Frequency:32MHz; Frequency Tolerance:± 50ppm; Load Capacitance:18pF; Frequency Stability:± 50ppm; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Crystal Mounting Type:SMD; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Accuracy:± 20ppm; Output Frequency:32MHz; Series:ABLS