Abracon ABL-32.000MHZ-B2
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
Sager Electronics
Newark
Electro Sonic
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.70%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2018-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 40Ohm 2-Pin Thru-Hole
CRYSTAL 32.7680MHZ 18PF TH / 32.768 MHz ±20ppm Crystal 18pF 25 Ohms HC-49/U
ECS InternationalECS-320-10-36-JGN-TR
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 50Ohm 4-Pin Mini-CSMD T/R
ECS InternationalECS-300-10-36-JGN-TR
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 50Ohm 4-Pin Mini-CSMD
描述
Crystal, Microprocessor, 32 MHz, Through Hole, 11.5mm x 5mm x 3.5mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABL