Murata LQW18AN69NJ80D
General Purpose Inductor, 0.069uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN69NJ80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
1
Inductance
69 nH
69 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
630 mA
630 mA
DC Resistance (DCR)
380 mΩ
380 mΩ
Q Factor
37
Test Frequency
200 MHz
200 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.068uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 68nH 5% 100MHz 27Q-Factor Ferrite 450mA 360mOhm DCR 1210 T/R
Wirewound Inductor, 68 nH, 0.36 ohm, 1 GHz, 450 mA, 1210 [3225 Metric], NLV32-EF Series
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 68nH 5% 100MHz 27Q-Factor Ferrite 450mA 360mOhm DCR 1210 Automotive T/R
General Purpose Inductor, 0.072uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.073uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
描述
Ind Chip Wirewound 69nH 5% 0603 Paper T/R
INDUCTOR, 69NH, 2.38GHZ, 0.63A, 0603;
FIXED IND 69NH 630MA 0.38OHM SMD