Murata LQW18AN69NJ8ZD
General Purpose Inductor, 0.069uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
3 个月趋势:
-0.06%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN69NJ8ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
描述
Ind Chip Wirewound 69nH 5% 0603 Paper T/R
100MHz 2.38GHz 630mA 37@200MHz 69nH 380m¦¸ ¡À5% 0603 1.6mm*800¦Ìm*1mm
LQW18 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 69nH
INDUCTOR, 69NH, 2.38GHZ, 0.63A, 0603;
FIXED IND 69NH 630MA 0.38OHM SMD