Murata LQW18AN25NG80D
General Purpose Inductor, 0.025uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
+6.94%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN25NG80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
68,495
Authorized Distributors
6
Inductance
25 nH
25 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.2 A
1.2 A
DC Resistance (DCR)
98 mΩ
98 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
相关零件
General Purpose Inductor, 0.024uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.023uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.027uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.027uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.024uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
描述
25 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.2 A 98mOhm Max 0603 (1608 Met)
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.025uH 2% 100MHz 40Q-Factor Non Magnetic 1.2A 0.098Ohm DCR 0603 T/R
100MHz 3.6GHz 1.2A 40@250MHz 25nH 98m¦¸ ¡À2% 0603 1.6mm*800¦Ìm*1mm
LQW18 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 25nH
FIXED IND 25NH 1.2A 0.098OHM SMD
INDUCTOR, 25NH, 3.6GHZ, 1.2A, 0603;