Murata LQW18AN23NJ80D
General Purpose Inductor, 0.023uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Geoflip
Datasheet13 页5 年前
Ciiva
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN23NJ80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
1
Inductance
23 nH
23 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.3 A
1.3 A
DC Resistance (DCR)
86 mΩ
86 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 0.1Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.025uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Wirewound 23nH 5% 100MHz 25Q-Factor 310mA 300mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 50MHz 62Q-Factor Ceramic 1.4A 0.07Ohm DCR 1008 T/R
Ind 22.00 Nh 1.000 A 120.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-1206-22NJ-T
描述
Ind Chip Wirewound 23nH 5% 0603 Paper T/R
FIXED IND 23NH 1.3A 0.086OHM SMD
INDUCTOR, 23NH, 3.45GHZ, 1.3A, 0603;