Abracon AISC-1008HQ-22NJ-T
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 50MHz 62Q-Factor Ceramic 1.4A 0.07Ohm DCR 1008 T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页13 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
RF Choke Unshielded Wirewound 0.022uH 100Ohm 5% 10MHz Ferrite 1.3A 0.06Ohm DCR 0402 T/R
Wirewound Inductor, 22 nH, 0.22 ohm, 2.6 GHz, 500 mA, 0805 [2012 Metric], AISC-0805 Series
Inductor RF Unshielded Wirewound 0.02uH 5% 250MHz 70Q-Factor Ceramic 1.4A 0.055Ohm DCR 0805 T/R
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 250MHz 55Q-Factor Ceramic 0.5A 0.22Ohm DCR 0805 T/R
描述
RF Inductors - SMD FIXED IND 22NH 1.4A 70 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, SMD, 1008
50MHz 2.05GHz 1.4A 62@350MHz 22nH 70m¦¸ ¡À5% 1008 2.6mm*2.1mm*1.9mm
AISC-1008HQ 1008 (2520Metric) 0.102Lx0.083W 2.60mmx2.10mm 22nH
Inductor 22nH 1.4A 70mΩ, AISC-1008HQ, RoHS