Murata LQW18AN12NJ1ZD
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN12NJ1ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
8,000
Authorized Distributors
5
Inductance
12 nH
12 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
750 mA
750 mA
DC Resistance (DCR)
71 mΩ
71 mΩ
Q Factor
38
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
描述
Ind Chip Wirewound 12nH 5% 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.012uH 5% 100MHz 38Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.071Ohm DCR 0603 Automotive T/R
FIXED IND 12NH 750MA 71 MOHM SMD
FIXED IND 12NH 750MA 0.071OHM SM
INDUCTOR, 12NH, 5GHZ, 0.75A, 0603;