Murata LQW15CA59NK00D
General Purpose Inductor, 0.059uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.40%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15CA59NK00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 54nH 10% 1MHz 50Q-Factor Ferrite 920mA 45.5mOhm DCR 1206 Embossed T/R
Ind Chip Wirewound 56nH 10% 200MHz 60Q-Factor Alumina 500mA 0805 T/R
TAIYO YUDENHK212556NK-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 56nH 10% 100MHz 18Q-Factor Ceramic 300mA 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.056uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1206
Inductor RF Wirewound 0.056uH 10% 300MHz 70Q-Factor Air 0.47A 0.0275Ohm DCR T/R
Ind Chip Shielded Multi-Layer 56nH 10% 50MHz 15Q-Factor Ferrite 50mA 0603 T/R
描述
Ind Chip Wirewound 59nH 10% 0402 Paper T/R
10MHz 2.3GHz 1A 59nH 95m¦¸ ¡À10% 0402 1.02mm*550¦Ìm*660¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.040Lx0.022W 1.02mmx0.55mm 59nH
FIXED IND 59NH 1A 0.095OHM SMD
INDUCTOR, 59NH, 2.3GHZ, 1A, 0402;