Bourns PM0805-56NK-RC
Ind Chip Wirewound 56nH 10% 200MHz 60Q-Factor Alumina 500mA 0805 T/R
数据表和文档
Newark
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.26%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns PM0805-56NK-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
General Purpose Inductor, 0.056uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1206
Ind Chip Shielded Multi-Layer 56nH 10% 50MHz 15Q-Factor Ferrite 50mA 0603 T/R