Murata LQW15ANR10J0ZD
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Fixed Inductor -55C~125C 1.5GHz 2.52Ohm Max 100nH
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Arrow.cn
3 个月趋势:
-45.85%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15ANR10J0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Inductance
100 nH
100 nH
100 nH
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Current Rating
120 mA
120 mA
120 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
2.52 Ω
2.52 Ω
2.52 Ω
Q Factor
20
Test Frequency
150 MHz
150 MHz
150 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
描述
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fixed Inductor 0402 100nH ±5% 120mA 2.52Ω 1.5GHz 20@200MHz
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.1uH 5% 100MHz 20Q-Factor Non Magnetic 0.12A 2.52Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200