Murata LQW15AN9N5G80D
General Purpose Inductor, 0.0095uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
3 个月趋势:
+24.77%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN9N5G80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
备用零件
Price @ 1000
Stock
10,638
Authorized Distributors
6
Inductance
9.5 nH
9.5 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.4 A
1.4 A
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
81 mΩ
81 mΩ
Q Factor
32
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Wirewound Inductor, 10 nH, 0.081 ohm, 6 GHz, 1.4 A, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_80 Series
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.0087uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
描述
FIXED IND 9.5NH 1.4A 81 MOHM SMD / 9.5 nH Unshielded Wirewound Inductor 1.4 A 81mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0095uH 2% 100MHz 32Q-Factor Non Magnetic 1.4A 0.081Ohm DCR 0402 T/R
Fixed Inductor 0402 9.5nH ±2% 1.4A 81mΩ 6GHz 32@250MHz
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Wirewound Inductor -55C~125C 6GHz 81mOhm Max 9.5nH
Ind Chip Wirewound 9.5nH 2% 0402 Paper T/R