Murata LQW15AN8N7J80D
General Purpose Inductor, 0.0087uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN8N7J80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
4
Inductance
8.7 nH
8.7 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.42 A
1.42 A
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
70 mΩ
70 mΩ
Q Factor
31
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-12-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.009uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 8.2nH 5% 100MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.0094uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0091uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind High Current Wirewound 8.7nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 1.3A 0402 T/R
Ind High Current Wirewound 8.7nH 5% 250MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 0603 T/R
描述
INDUCTOR, 8.7NH, 6.5GHZ, 1.42A, 0402;
FIXED IND 8.7NH 1.42A 0.07OHM SM
FIXED IND 8.7NH 1.42A 70 MOHM
LQW15 0402 COIL 8.7nH 5%