Murata LQW15AN75NJ0ZD
General Purpose Inductor, 0.075uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
-0.44%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN75NJ0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
22,790
Authorized Distributors
5
Inductance
75 nH
75 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
135 mA
135 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
2.1 Ω
2.1 Ω
Q Factor
20
Test Frequency
150 MHz
150 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
描述
Ind Chip Wirewound 75nH 5% 0402 Paper T/R
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE Fixed Inductor 125C 2400MHz 2.1Ohm 0.075μH
100MHz 2.4GHz 135mA 20 75nH 2.1¦¸ ¡À5% 0402 PCB, 1mm*500¦Ìm
INDUCTOR, 75NH, 2.4GHZ, 0.135A, 0402;
FIXED IND 75NH 135MA 2.1 OHM SMD