Murata LQW15AN6N9G80D
General Purpose Inductor, 0.0069uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.16%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN6N9G80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
下载
Stock
60,470
Inductance
6.9 nH
6.9 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.42 A
1.42 A
DC Resistance (DCR)
69 mΩ
69 mΩ
Q Factor
32
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-20
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0071uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0072uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0073uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0069uH 2% 100MHz 32Q-Factor Non Magnetic 1.42A 0.069Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Wirewound 6.9nH 2% 0402 Paper T/R
100MHz 8.5GHz 1.42A 32@250MHz 6.9nH 69m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 6.9nH
INDUCTOR, 6.9NH, 8.5GHZ, 1.42A, 0402;
FIXED IND 6.9NH 1.42A 0.069OHM