Murata LQW15AN6N4G80D
General Purpose Inductor, 0.0064uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Production
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.54%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN6N4G80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
48,564
Authorized Distributors
5
Inductance
6.4 nH
6.4 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.38 A
1.38 A
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
65 mΩ
65 mΩ
Q Factor
33
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.007uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 6.2nH 0.2nH 100MHz 35Q-Factor 750mA 82mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 6.8nH 0.2nH 100MHz 35Q-Factor 750mA 82mOhm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind Chip Unshielded Wirewound 6.2nH 2% 250MHz 23Q-Factor Ceramic 760mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0064uH 2% 100MHz 33Q-Factor Non Magnetic 1.38A 0.065Ohm DCR 0402 T/R
100MHz 7GHz 1.38A 33@250MHz 6.4nH 65m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
Fixed Inductors 0402 6.4nH 1380mA +/-2%
INDUCTOR, 6.4NH, 7GHZ, 1.38A, 0402;
FIXED IND 6.4NH 1.38A 0.065OHM