Murata LQW15AN5N1D10D
Inductor RF Chip Wirewound 5.1nH 0.5nH 100MHz 30Q-Factor 800mA 51mOhm DCR 0402 Paper T/R
数据表和文档
Geoflip
Datasheet11 页5 年前
Ciiva
Farnell
_legacy Avnet
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN5N1D10D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
4
Inductance
5.1 nH
5.1 nH
Tolerance
9.8 %
9.8 %
Current Rating
800 mA
800 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
51 mΩ
51 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 4.7nH 0.5nH 100MHz 30Q-Factor 800mA 51mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 4.7nH 0.5nH 100MHz 35Q-Factor 850mA 59mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 5.6nH 0.5nH 100MHz 38Q-Factor 900mA 45mOhm DCR 0603 Paper T/R
INDUCTOR, 5.1NH, 0.8A, +/-0.3NH, 4.5GHZ; Product Range:TDK - MHQ-P Series; Induc
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 0.04%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 5.88%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
描述
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 9.8039%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
FIXED IND 5.1NH 800MA 0.051OHM
INDUCTOR, 5.1NH, 8GHZ, 0.8A, 0402;