Murata LQW15AN5N1C0ZD
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 3.9216%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN5N1C0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
备用零件
Price @ 1000
Stock
67,416
Authorized Distributors
5
Inductance
5.1 nH
5.1 nH
Tolerance
3.92 %
3.92 %
Current Rating
600 mA
600 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
120 mΩ
120 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
描述
Ind Chip Wirewound 5.1nH 0.2nH 0402 Paper T/R
100MHz 8GHz 600mA 25 5.1nH 120m¦¸ 0.2 nH 0402 PCB, 1mm*500¦Ìm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE Fixed Inductor 125C 8000MHz 0.12Ohm 0.0051渭H
FIXED IND 5.1NH 600MA 0.12OHM SM
FIXED IND 5.1NH 600MA 120 MOHM
INDUCTOR, 5.1NH, 8GHZ, 0.6A, 0402;